Rusza nabór wolontariuszy na Memoriał Wiesława Czapiewskiego

14 i 15 maja w Bydgoszczy odbędzie się 1. Memoriał Wiesława Czapiewskiego, podczas którego kibice lekkiej atletyki podziwiać będą zmagania najlepszych światowych wieloboistów. Takiego mityngu wielobojowego z pewnością nie było jeszcze w Polsce, a każdy z Was może stać się jego częścią. Wszystko dlatego, że właśnie ruszył nabór do wolontariatu.

Wolontariusze to siła dobrego wydarzenia lekkoatletycznego. Energia, zapał i uśmiech wolontariusza, to coś czego nie może zabraknąć również podczas pierwszego, historycznego Memoriału Wiesława Czapiewskiego. W zamian za Wasz wkład oferujemy wiedzę, naukę i doskonałą atmosferę jakie płyną z bycia częścią tak wielkiego, międzynarodowego projektu.

Majowy mityng będzie nie tylko wielkim wydarzeniem na wielobojowej mapie świata, ale również sposobnością, aby uczcić pamięć wspaniałego człowieka i trenera Wiesława Czapiewskiego, którego historia nierozerwalnie wiąże się z naszym regionem.

Wierzymy, że podobnie jak podczas innych imprez lekkoatletycznych, które organizowaliśmy w naszym województwie, również tym razem będziemy mogli liczyć na Wasze wsparcie.

Aby dołączyć do naszego zespołu wystarczy mieć ukończone 16 lat oraz wypełnić znajdujący się w tym miejscu formularz. Po wypełnieniu prosimy o odesłanie go na adres [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami, aby przekazać więcej szczegółów.

Translate »